Žaidimų vairas Logitech G920 su pavarų keitikliu

Informacija dėl nuomos: info@pronuoma.lt

Radote pigiau? Praneškite čia, pasiūlysime dar pigiau!

Nuomos įkainis:

8-14 d. – 4,50 €/d.
3-7 d. – 7,00 €/d.
1-2 d. – 10,00 €/d.

Žaidimų vairo Logitech G920 XBOX ONE ir PC nuoma

PAGERINKITE SAVO ŽAIDIMŲ POJŪČIUS!
VEIKIA SU XBOX ONE IR PC

Driving Force yra sukurtas naujausiems Xbox One™ konsolės lenktynių žaidimams. Taip pat, šis pultas veikia su kai kuriais kompiuteriniais žaidimais per Logitech Gaming Software. Tikriausiai pabandę žaisti su šiuo pultu jūs visai atsisakysite žaisti su įprastais konsolių pultais!

DVIGUBO MOTORO ATSAKAS
Pajuskite kaip slysta jūsų valdomos mašinos padangos ir pajuskite įtampą. Galingas dvigubo motoro atsakas realistiškai atkuria efektus, kad pajustumėte tikrą žaidimo džiaugsmą.

ILGAAMŽIŠKAS
Driving Force žiaidmų vairas puikiai atlaiko lenktynių stresą. Tvirto plieno rutuliniai guoliai ratų velenėlyje ir nerūdijančio plieno armatūros keitikliai ir pedalai daro G920 ilgo veikimo ir neįtikėtinos galios vairu. Jis yra padengtas aukštos kokybės, rankomis susiuta oda, todėl jūs jausitės kaip sedėdami prie aukščiausios klasės lenktynės mašinos vairo.

TIKSLUMO KONTROLĖ
Spiralinės pavaros yra sukurtos remiantis pavaromi, kurios yra naudojamos automobilių transmisijose, kad sumažintų nepageidaujamus garsus ir vibracijas. Apsauga nuo atsilikimo laiko vairą ir pedalus standžiai, taip pagerindama jūsų valdymą. Šis vairas jums leis neįtikėtinai lygiai ir tyliai vairuoti. Jis pasižymi ilgalaikiu, patikimu holos efekto vairavimo jutikliu, naudojančiu magnetinius laukus, kad suvoktų rato padėtį.

LENGVAI PASIEKIAMAS ŽAIDIMO VALDYMAS
Gaukite dar daugiau valdžios iš šio žaidimų vairo! G920 turi D-padėklą ir konsolių mygtukus įmontuotus vaire, kad visas valdymas būtų patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje, o pusiau automatiniai menčių keitikliai padeda jums atlikti sklandų ir tikslų paavarų perjungimą įtemptų žaidimo minučių metu.

REAGUOJANTYS PEDALAI
Pajuskite vairavimo realumą su šiais atskirais pedalais su integruotu stabdžiu, sankaba ir greičiu. G920 Driving Force leis jums patogiai lenktyniauti, greitai stabdyti ir lengvai keisti pavaras. Netiesinė stabdžių pedalas suaktyvina slėgiui jautrią stabdžių sistemą, kad būtų galima greičiau ir tiksliau stabdyti. Jei norite tobuliau valdyti, galite keisti pedalų pozicijas. Guminės kojelės kietiems paviršiams ir patentuota pakabinama kilimėlio rankenos sistema padės jūsų pedalams išlikti ten, kur juos padėsite.

SAUGUS PRIVOMNTAVIMAS
Drąsiai lenktyniaukite, žinodami, kad jūsų vairas nenukris. Vairą galite saugi primontuoti prie stalo arba specialaus stovo su įmontuotais gnybtais ar sraigto montavimo taškais.

900° VAIRAVIMAS
900° vairo sukimas leidžia jums susukti G920 Driving Force vairą net du sup use karto! Tai lygiai tiek pat kaip ir tikrose mašinose!

VAIRO JUOSTELĖ
Lengvai matysite savo mašinos poziciją ir į kokią pusę susikęs vairas pagal tai, į kokią pusę rodo juostelę, esanti ant vairo.

Logitech pavarų keitiklis skirtas G29 & G920 vairui

Ypač greitas ir užtikrintas pavarų perjungimas

Skirtas G29 ir G920 Driving Force tinkamam ir greitam pavaros perjungimui. Pridėkite naujos galios savo vairavimui ir įtemptoms lenktynėms, iškovokite naujus titulus. Įgaukite naujos ir ypač realistiškos vairavimo patirties vairuojant su vairu ir priderinkite pavarų keitiklį, realiausiai galimai patirčiai įgauti.

Aukštos kokybės konstrukcija

Žaiskite ir lenktyniaukite patogiai ir su pasitikėjimu

Su kieto plieno pavaros velenu, Driving Force pavarų keitiklis sukurtas kokybiškam, realistiškam lenktynių tikslumui ir ilgalaikiui patikimumui. Rankenėlė ir pavarų svirties dizainas aukštos kokybės, su rankų darbo odine apdaila, suteikiant išvaizdą, panašią į aukštos kokybės lenktynių pavarų keitiklį. Užtikrina maksimalų patogumą ir tvirtą patirtį.