Nuomos įkainiai:

1 diena

6diena
 • GoPro Hero4 Silver arba Black veiksmo kamera
 • 32GB atminties kortelė (GoPro patvirtinta)
 • Apsauginis kevalas
 • Galvos arba krūtinės diržas
 • Dėklas kamerai bei priedams

3 dienos

15(5 € / 1 d.)
 • GoPro Hero4 Silver arba Black veiksmo kamera
 • 32GB atminties kortelė (GoPro patvirtinta)
 • Apsauginis kevalas
 • Galvos arba krūtinės diržas
 • Dėklas kamerai bei priedams

7 dienos

21(3 € / 1 d.)
 • GoPro Hero4 Silver arba Black veiksmo kamera
 • 32GB atminties kortelė (GoPro patvirtinta)
 • Apsauginis kevalas
 • Galvos arba krūtinės diržas
 • Dėklas kamerai bei priedams

Savaitgaliui

16(Penkt. - Pirm.)
 • GoPro Hero4 Silver arba Black veiksmo kamera
 • 32GB atminties kortelė (GoPro patvirtinta)
 • Apsauginis kevalas
 • Galvos arba krūtinės diržas
 • Dėklas kamerai bei priedams

GoPro kameros priedai

Neužmirškite išsirinkti papildomų priedų!

GoPro HERO4 Black kamera

Išsinuomavus GoPro HERO4 Black kamerą ji leis lengvai pagauti įspūdingiausias ir kvapą gniaužiančias gyvenimo akimirkas. Emmy® Award įvertinta GoPro HERO4 Black kokybė pristato 2 kartus galingesnį procesorių kartu su didesniu kadrų skaičiumi per sekundę. Ši GoPro kamera pasižymi ypač aukšta rezoliucija 4K30 ir 2,7K60 bei 1080p120 kadrais per sekundę. Nauja Protune™ funkcija leidžia rankiniu būdu pasirinkti spalvas, ekspoziciją, ISO Limit tiek nuotraukoms, tiek video. GoPro HERO4 Black kamera suteikia galimybę daryti 12MP nuotraukas iki 30 kadrų per sekundę greičiu bei patobulinta garso kokybe po vandeniu iki 40m. Hero4 Black yra nepakeičiama nuotykių įamžinimo dalis norintiems geriausio.

GoPro HERO4 Silver kamera

Išsinuomavus GoPro HERO4 Silver turėsite tokią pat detalią vaizdo bei video kokybę kaip ir HERO4 Black kameros, kartu su pažangiais įrašymo režimais bei koregavimo funkcijomis, pritaikytas profesionaliam nuotraukų ir video redagavimui. Tai yra pirmoji GoPro kamera, turinti aukštos kokybės, integruotą lietimui jautrų ekraną. Nustatyti kamerą bei peržiūrėti video ir nuotraukas tapo itin lengva ir patogu. GoPro HERO4 Silver užfiksuoja 1080p60 ir 720p120ryškius ir skaidrius video bei daro 12MP nuotraukas 30 kadrų per sekundę greičiu. Integruotas video apkarpymas leidžia sukurti ir išsaugoti trumpus ryškiausių momentų įrašus, skirtus dalintis socialiniuose tinkluose. Nauja HiLight Tag funkcija leidžia pasižymėti svarbiausius momentus ir vėliau juos lengvai surasti. Atspari vandeniui iki 40m, GoPro HERO 4 Silver yra labai pajėgi GoPro kamera, turinti ryškų LCD liečiamą ekraną, kuriuo yra ypač lengva naudotis.

ProNuoma skirtukas

HERO4 Black vaizdo įrašymas

Su 2x galingesniu procesoriumi, 2x greitesniu video kadrų dažniu ir geresne vaizdų kokybę, HERO4 Black pristato ryškesnį, sodresnį ir detalesnę medžiagą. Su naujomis efektyvesnėmis funkcijomis ir technologijomis bei patobulinta garso kokybe, bevielis ryšio funkcija, HERO4 Black yra pažangiausia GoPro kamera. 4K30. 4x didesnė rezoliucija nei 1080p. 4K30, 2.7K60, 1080p120, 720p240 – HERO4 Black yra pirmoji savo rūšies kamera, turinti tokią aukštą bei galingą rezoliuciją. HERO4 Black pristato profesionalią video kokybę, pribloškiantį aiškumą bei sulėtintą kino kokybės vaizdų peržiūrą. HERO4 Black siūlo pasaulyje geriausius svaiginančios kokybės video. HERO4 Black funkcija SuperView™, ypatingas GoPro video rėžimas, kuris užfiksuoja vaizdus plataus kampo perspektyva. Tai leidžia įamžinti didesnę dalį savęs bei aplinkos, kadre. Supaprastinta Time Lapse video funkcija, nereikalaujanti ilgų valandų redaguojant video. Su Time Lapse Video režimu kamera automatiškai tai sugeneruoja. Tai yra puikus būdas parodyti saulėlydį ar šeimos susitikimą kaip trumpą video. Su profesionali nauja audio sistema, HERO4 Black įamžina švarius, aukštos kokybės garsus. Ši technologija užtikrina sklandesnę bei natūralesnę garso kokybę. Be to, su nauja integruota ADC (analog-to-digital converter), HERO4 Black yra kompaktiškas su daugeliu mažo jautrumo išoriniais mikrofonais, su kuriais galėsite įrašyti akustines muzikos sesijas ar gyvo garso koncertą.

HERO4 Silver vaizdo įrašymas

Profesionali video kokybė. GoPro HERO4 Silver pasižymi sustiprintu jutikliu, kuris pralenkia geresne vaizdo kokybę visas GoPro kameras, sukurtas prieš Silver. Užfiksuoja stulbinančius 1080p60 video, kurie atspindi daug ryškesnes akimirkas. Aukšta rezoliucija, aukštas kadrų dažnis 960p100 ir 720p120 video pristato išskirtinį lėto judėjimo vaizdų peržiūras. 4K ir 2,7K video siūlo ypač aukštos rezoliucijos, kino kokybės vaizdų pagavimą. Integruotas lietimui jautrų ekranas + video karpymas. HERO4 Silver yra aukšto našumo GoPro su integruotu lietimui jautriu ekranu, naudojamu nuotraukų bei video peržiūroms. Nedelsiant atkurk gražiausius momentus bei kurk trumpus video klipus, skirtus dalinimuisi per GoPro aplikaciją. Supaprastinta Time Lapse video funkcija, nereikalaujanti ilgų valandų redaguojant video. Su Time Lapse Video režimu kamera automatiškai užfiksuoja Time Lapse video. Tai yra puikus būdas parodyti saulėlydį ar šeimos susitikimą kaip trumpą video, kuriuo gali dalintis įvairiose socialinėse platformose. Svaiginančios kokybės video. HERO4 Silver funkcija SuperView™ yra GoPro video režimas, kuris užfiksuoja vaizdus plataus kampo perspektyva. Tai leidžia įamžinti didesnę dalį savęs bei aplinkos kadre. Su profesionali nauja audio sistema, HERO4 Silver įamžina švarius, aukštos kokybės garsus. Ši technologija užtikrina sklandesnę bei natūralesnę garso kokybę. HERO4 Silver yra kompaktiškas su daugeliu išoriniais mikrofonais, naudojant 3,5mm mikrofono adapterių.

ProNuoma skirtukas

HERO4 Black fotografijos

Greitas, galingas nuotraukų fiksavimas. Su 12MP žaibiškai nuotraukas fiksuojantis 30 kadrų per sekundę greičiu, GoPro HERO4 Black įamžina akimirkas, kurių nesinori pamiršti. Time Lapse funkcija leidžia fotografuoti automatiškai su nustatytais laiko intervalais nuo 0,5 iki 60 sekundžių. Nauja funkcija fotografuojant naktį. Įamžink naktinį dangų nauju būdu. Naujas Night Photo ir Night Lapse režimas siūlo pritaikomo poveikio nustatymus iki 30 sekundžių vienetinėms ar Time Lapse nuotraukoms. Fotografuojant Paukščių taką ar laužavietę, Night Photo ir Night Lapse leidžia fiksuoti mažai apšviestas vietas kaip niekada prieš tai. QuickCapture patogumas. Būk pasiruošęs įamžinti akimirką per trumpą laiką su nauju QuickCapture režimu. Tai paverčia Tavo GoPro į vieno mygtuko kamerą, leidžiančia pradėti įrašinėti vienu paspaudimu. Kartą paspaudęs pradėsi įrašinėti video, paspaudęs ir palaikęs mygtuką 2 sekundes užfiksuosi Time Lapse nuotraukas. Niekada nebereikęs jaudintis dėl praleisto epinio kadro.

HERO4 Silver fotografijos

Greitas, galingas nuotraukų fiksavimas. Su 12MP žaibiškai nuotraukas fiksuojantis 30 kadrų per sekundę greičiu, HERO4 Silver įamžina akimirkas, kurių nesinori pamiršti. Time Lapse funkcija leidžia fotografuoti automatiškai su nustatytais laiko intervalais nuo 0,5 iki 60 sekundžių. Nauja funkcija fotografuojant naktį. Įamžink naktinį dangų nauju būdu. Naujas Night Photo ir Night Lapse režimas siūlo pritaikomo poveikio nustatymus iki 30 sekundžių vienetinėms ar Time Lapse nuotraukoms. Fotografuojant Paukščių taką ar laužavietę, Night Photo ir Night Lapse leidžia fiksuoti mažai apšviestas vietas kaip niekada prieš tai. QuickCapture patogumas. Būk pasiruošęs įamžinti akimirką per trumpą laiką su nauju QuickCapture režimu. Tai paverčia Tavo GoPro į vieno mygtuko kamerą, leidžiančia pradėti įrašinėti vienu paspaudimu. Kartą paspaudęs pradėsi įrašinėti video, paspaudęs ir palaikęs mygtuką 2 sekundes užfiksuosi Time Lapse nuotraukas. Niekada nebereikęs jaudintis dėl praleisto epinio kadro.

ProNuoma skirtukas

Daugiau apie GoPro HERO4 Black kamerą

Valdyk, peržiūrėk ir dalinkis su integruota Wi-Fi + Bluetooth®. HERO4 Black pristato integruotą Wi-Fi ir Bluetooth, leidžiantį prisijungti prie GoPro aplikacijos, Smart Remote ir daugiau. GoPro aplikacija transformuoja tavo telefoną ir planšetinį kompiuterį į gyvą video pultelį tavo kamerai, suteikiantį pilną visų funkcijų ir nustatymų kontrolę, vaizdų peržiūrėjimą bei dalinimąsi žinute, elektroniniu paštu, Facebook ir daugiau. Smart Remote aplikacija leidžia kontroliuoti kelias GoPro kameras iki 180m atstumu. HiLight Tag funkcija. HiLight Tag leidžia pažymėti įsimintiniausius momentus įrašinėjimo metu, suteikdami galimybę lengvai rasti geriausius video naudojant GoPro App ar GoPro Studio. Tereikia paspausti kameros mygtuką ar Smart Remote, jog pridėtum HiLight Tag. Taip gali naudoti GoPro aplikaciją pažymėti įsimintiniausiems momentams. Automatinis Low Light režimas. Automatinis Low Light režimas sumaniai keičia kadrų dažnį, remiantis apšvietimo sąlygomis. Tai leidžia pereiti nuo šviesios prie tamsios aplinkos nekeičiant kameros nustatymų. Protune™ nuotraukoms + video. Protune atskleidžia kameros potencialą kurti minimaliai kompresuotas, video optimizuotas profesionaliai produkcijai. Ši funkcija taip pat pasižymi pagerintu rankiniu kameros valdymu. Patobulink savo kūrybiškumą su pritaikytais nustatymais spalvoms, ISO Limit, ekspozicija ir daugiau. Mėgaukis geriausiu rankiniu valdymu su GoPro kamera. Patobulintas kameros valdymas. HERO4 Black pristato naują mygtuką, leidžianti greitai ir lengvai kontroliuoti kameros nustatymus. Supaprastintas meniu leidžia naudotis nustatymais. GoPro App + GoPro Studio. Išplėsk savo GoPro patirtį su nemokama GoPro aplikacija ir GoPro Studio programa. GoPro aplikacija leidžia valdyti kamerą naudojant telefoną ar planšetinį kompiuterį bei peržiūrėti ir dalintis savo sukurtu turiniu, ir žiūrėti geriausius video GoPro kanale. Naudok GoPro Studio kurti įtraukiančius GoPro tipo video, kuriais galėsi dalintis su aplinkiniais.

Daugiau apie GoPro HERO4 Silver kamerą

Valdyk, peržiūrėk ir dalinkis su integruota Wi-Fi + Bluetooth®. GoPro HERO4 Silver pristato integruotą Wi-Fi ir Bluetooth, leidžiantį prisijungti prie GoPro aplikacijos, Smart Remote ir daugiau. GoPro aplikacija transformuoja tavo telefoną ir planšetinį kompiuterį į gyvą video pultelį tavo kamerai, suteikiantį pilną visų funkcijų ir nustatymų kontrolę, vaizdų peržiūrėjimą bei dalinimąsi žinute, elektroniniu paštu, Facebook ir daugiau. Smart Remote aplikacija leidžia kontroliuoti kelias GoPro kameras iki 180m atstumu. HiLight Tag funkcija. HiLight Tag leidžia pažymėti įsimintiniausius momentus įrašinėjimo metu, suteikdami galimybę lengvai rasti geriausius video naudojant GoPro App ar GoPro Studio. Tereikia paspausti kameros mygtuką ar Smart Remote, jog pridėtum HiLight Tag. Taip gali naudoti GoPro aplikaciją pažymėti įsimintiniausiems momentams. Automatinis Low Light režimas. Automatinis Low Light režimas sumaniai keičia kadrų dažnį, remiantis apšvietimo sąlygomis. Tai leidžia pereiti nuo šviesios prie tamsios aplinkos nekeičiant kameros nustatymų. Protune™ nuotraukoms + video. Protune atskleidžia kameros potencialą kurti minimaliai kompresuotas, video optimizuotas profesionaliai produkcijai. Ši funkcija taip pat pasižymi pagerintu rankiniu kameros valdymu. Patobulink savo kūrybiškumą su pritaikytais nustatymais spalvoms, ISO Limit, ekspozicija ir daugiau. Mėgaukis geriausiu rankiniu valdymu su GoPro kamera. Patobulintas kameros valdymas. HERO4 Silver pristato naują mygtuką, leidžianti greitai ir lengvai kontroliuoti kameros nustatymus. Supaprastintas meniu leidžia naviguoti tarp nustatymų ypač sklandžiai. GoPro App + GoPro Studio. Išplėsk savo GoPro patirtį su nemokama GoPro aplikacija ir GoPro Studio programa. GoPro aplikacija leidžia valdyti kamerą naudojant telefoną ar planšetinį kompiuterį bei peržiūrėti ir dalintis savo sukurtu turiniu, ir žiūrėti geriausius video GoPro kanale. Naudok GoPro Studio kurti įtraukiančius GoPro tipo video, kuriais galėsi dalintis su aplinkiniais.