BenQ MS517 projektoriaus apžvalga


BenQ MS517 projektoriaus apžvalga 1

Apžvalga parengta pagal:

www.pcmag.com, Tony Hoffman.

Apžvelgė:

Tony Hoffman

BenQ MS517 projektoriaus apžvalga 2

Vyriausiasis analitikas, spausdintuvai, projektoriai, skaneriai.

El.p.: tony_hoffman@pcmag.com

Kaip analitikas, spausdintuvų, skanerių bei projektorių, Tonis Hoffmanas, testuojabei apžvelgia šiuos produktus bei pateikia naujienas ir atsiliepimus apie juos.Tonis dirba PC Magazine nuo 2004, pradėjęs kaip personalo redaktorius, vėliau, apžvalgųredaktorius, ir galiausiai iki šiolei – vadovaujantis redaktorius spausdintuvų,skanerių bei projektorių komandai.

Daugiau apie Tony Hoffman: http://www.pcmag.com/author-bio/tony-hoffman

Projektorių nuoma: www.pronuoma.lt

BenQ MS517 yra projektorius, skirtas klasės dydžio patalpoms, kuris suteikia išties solidžią vaizdo kokybę už žemą kainą.

Prieš

Kai kurie vaizdo trūkumai. Silpnokas garsas. Ne itin patogus nešiotis.

Apibendrinant

BenQ MS517 yra biudžetinis DLP projektorius, skirtas klasės dydžio patalpoms, suteikiantis solidžią nuotraukų bei vaizdinės medžiagos kokybę tinkamą tiek trumpiems tiek vidutinės trukmės video klipams.

BenQ MS517 yra patikimas, nedidelės rezoliucijos biudžetinis projektorius, sukurtas naudoti klasės dydžio aplinkoje. Yra išties pakankamai ryškus, kad gali būti lengvai naudojamas net ir esant aplinkos šviesai. (Dienos metu) Turi padorią vaizdo medžiagos kokybę ir video kokybė yra pakankama iprastoms prezentacijoms. MS517 yra ekologiškas aplinkai bei galintis palaikyti 3D vaizdinę medžiagą.

Tai yra DLP pagrindu veikiantis projektorius, su SVGA (800 x 600) rezoliucija, kurios išties pakanka prezentacijoms be itin mažų, smulkių detalių. Projektorius yra pagrįstai ryškus su 2,800 liumenų ivertinimu. MS517 yra visas juodas su apvalintais kampais bei lengvai išgaubtu viršumi. Priartinimas (zoom): 1.1:1 ir fokusavimo žiedai esantys iškarto už projektoriaus linzės. Dydis: 22.09cm x 30.22cm x 11.17cm bei 2.31kg “padaro” MS517 gana nesunkiai nešiojamu, nors būtų gerokai patogiau jei turėtų patogų, minkštą dėklą. (Tačiau dauguma biudžetinių SVGA projektorių jų neturi, dėl to kompanijos gali pagrįstai pritaikyti žemesnę šių projektorių kainą.) Taigi, apibendrinant, nėra labai sudėtinga projektorių pernešti iš klasės į klasę, o taipogi jis gali būti montuojamas.

BenQ MS517 turi tikrai gausų jungčių pasirinkimą kaip biudžetinis projektorius, iskaitantHDMI, mišrią video / audio; S-video; dvi VGA įėjimo jungtis sujungimui sukompiuteriu ir vieną su monitoriumi; dvi ieinančias garso (audio) ir vienągarso (audio) išėjimo  jungtį, RS232 jungtį, irgaliausiai, USB B tipo jungiklį prisijungimui prie kompiuterio.

Projektoriaus nuoma Vilniuje: www.pronuoma.lt

Veikimas

Aš testavau MS517 mūsų studijoje, statydamas projektorių apytikriai aštuonias pėdas (2.43 metro) nuo ekrano; projektoriaus vaizdas buvo apie 50 colių (127 centimetrai)  įstrižainės. Vaizdas galėjo matytis ryškiai net esant ganėtinai auktai aplinkos šviesai, patvirtindamas savo turimus 2,800 liumenų raišką.

Vaizdas išties tinkamas iprastoms klasės dydžio prezentacijoms. Mūsų teksto teste, rašant juodu ant balto, naudojant antrą pagal mažumą galimą teksto dydį, tekstas buvo kiek pablukęs. Naudojant patį mažiausią – iskaityti beveik buvo neimanoma. Spalvos buvo pagrįstai geros nors jautėsi truputukas lengvo gelsvo tamsinimo. Panašius rezultatus gavau pakeitęs jungtį iš VGA į HDMI.

Video Kokybė

Video kokybė buvo tinkama rodyti trumpiems –vidutinės trukmės klipams kaip, kad prezentacijos dalį. Vaivorikštės efektas – kuriame raudoni, žali, mėlyni žybsniai matomi, dažniausiai ryškiose vietoseprieš juodą foną – buvo pastebimi ir galėtų blaškyti tam jautrius žmones.Taipogi pastėbėjau „hint of pixilation“, kas nėra neįprasta mažos rezoliucijosprojektoriuose.

Audio sistema, kuri turi atskirus 2-jų vatų garsiakalbius yra gana silpna, nors pats garsas gavosi ganėtinai padorios kokybės. Jo pakanka kambariui ar sėdint prie pat projektoriaus; tačiau norint jo daugiau – reikia naudoti išorinius garsiakalbius.

Eko Funkcijos

Projektorius turi keletą eko-draugiškų funkcijų, kurios gali prailginti projektoriaus lempos gyvenimą iki 6.500  valandų. EcoBlank parinktis leidžia mokytojams lengvai padaryti pertraukėlę prezentacijos metu, užtemdant ekraną ir tuo pačių sumažinant energijos suvartojimą 70 %. Pats projektorius automatiškai pereis į EcoBlank rėžimą po 3 minučių nenaudojimo. SmartEco rėžimas automatiškai pritaikys lempos ryškumą atsižvelgiant į aplinkos apšvietimo sąlygas.

MS517 gali palaikyti 3D, yra palaikantis 3D Blu-ray per HDMI ir taipogi Nvidia 3DTV Play, leidžiant rodyti 3D medžiagą iš Nvidia 3D renginio. Aktyvūs 3D akiniai į projektoriaus komplektą nėra ieinantys o kainuoti atskirai gali iki 70 $ už komplektą.

Projektoriaus nuoma Vilniuje (pristatymu visoje Lietuvoje): www.pronuoma.lt

Palikti komentarą